Hubai Katalin

2006 óta dolgozik angol-magyar szakos tanárként az ELTE Apáczai Gimnáziumban. Angol nyelvből vezetőtanárként tanárjelöltekkel is foglalkozik. Lelkes osztályfőnök, elkötelezett híve az érzékenyítő foglalkozásoknak és a színházi nevelésnek. Volt már, hogy drámát is tanított az iskolában. A 2012/2013-as tanévet Fulbright Tanárcsere ösztöndíjasként egy kaliforniai középiskolában töltötte. Egy TÁMOP program keretében lehetősége nyílt kompetenciaalapú programcsomagok bevezetésére angol nyelvből, valamint az interaktív táblával való megismerkedésre, ezeket a tapasztalatait a mai napig hasznosítja. Fontos számára, hogy mindennapi munkája során segítse a diákjai kommunikációs, szociális, interkulturális kompetenciáinak fejlődését.