Farkas Lívia

Szombathelyen született és jelenleg is itt él. 1997-ben szerezett tanári diplomát a szombathelyi Berzsenyi Dániel Főiskolán, kémia-földrajz szakon. Azóta is folyamatosan tanul, képzi magát, fejlesztőpedagógusi és köznevelés-vezetői szakvizsgával is rendelkezik. Pedagógusi tevékenysége során sokféle feladatkörben volt alkalma tapasztalatot szerezni. A nevelés-oktatási feladatokon túl pedagógus szakvizsgás képzésekben végzett főiskolai oktatói tevékenységet, valamint oktatott felnőttképzésben is. Részt vehetett többféle oktatásmegújító pályázat megvalósításában.
Úgy gondolja, hogy a mai kor pedagógusának soha nem tapasztalt mértékben rendelkeznie kell pszichológiai és gyógypedagógiai ismeretekkel is, és a megfelelő horizontális együttműködés elengedhetetlen eleme a pedagógus munkájának.