Továbbra is nagyon népszerűek

Továbbra is nagyon népszerűek a Mindenki iskolája módszertani útmutatói.

2019 szeptembere óta a 12 kötetet 2021 január végéig összesen 35622 alkalommal töltötték le. A módszertani útmutató-sorozattal az ELTE célja az volt, hogy olyan izgalmas, újszerű módszereket és eszközök használatát mutassa be, amelyek tudatos, adaptív alkalmazása hatékonyan támogatja egyrészt az egyénre szabott tanulást és fejlődést, másrészt ezen módszerek és eszközök kipróbálására ösztönzi a pedagógusokat.

A szabadon hozzáférhető 12 elektronikus kiadvány az EFOP-3.1.2-16-2016-00001 azonosítószámú, „A köznevelés módszertani megújítása a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése céljából” kiemelt projekt keretében készült, s itt tölthető le: http://mindenkiiskolaja.elte.hu/index.php/tudasbank/