Online könyvbemutató és world café

2020. november 24-én 16 órától online (ZOOM) könyvbemutatót és world cafét keretében mutatjuk be a Mindenki iskolája módszertani útmutató 2 újabb kötetét, melyet az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium tanárai készítettek:

A módszertani útmutatókat elsőként a szerkesztő, Dr. Molnár Katalin és a pedagóguspályát frissen kezdő, valamint még el sem kezdett pedagógusjelöltek mutatják be. Ezt követően mindenki a szakjához, érdeklődéséhez leginkább illeszkedő ’asztalhoz’ ülhet le, hogy az adott fejezet szerzőjével beszélgessenek, ’szövegeljenek’ a módszerekről, ötletekről, a tanításról, alkalmazhatóságról. A program végén az asztalgazdák foglalják össze az elhangzottakat.

Kérjük, hogy az alábbi regisztrációs linken legkésőbb 2020. november 10-éig jelezze részvételi szándékát: https://elteppk.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_5gz4q4ND8RW2EIZ

A programhoz történő csatlakozás ZOOM linkjét csak a regisztrált résztvevőknek küldjük el.

Nagy szeretettel várunk minden érdeklődőt!