Már letölthető a második képzési elégedettségvizsgálati jelentés

Az ELTE kiemelt figyelmet fordít arra, hogy az EFOP-3.1.2-16 “Pedagógusok módszertani felkészítése a végzettség nélküli iskolaelhagyás megelőzése érdekében” projektben nyújtott képzésein a pedagógusokat, úgy a mindennapi munkavégzésben, mint a tudományos fejlődésben és önképzésben, releváns, színvonalas és minőségi tudásátadással támogassa. Ennek érdekében a képzések minőségbiztosítási rendszerének részeként negyedévente elemzi és értékeli a képzésekhez kötődő pedagógus- és képzői elégedettséget, és az adatok alapján törekszik a képzések folyamatos fejlesztésére.
A 2018. augusztusában Budapesten, valamint Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém és Zala megyében lezajlott képzések pedagógus-elégedettségi felmérések eredményeit összegző jelentés itt érhető el: jelentés